АДАЛДЫҚ САҒАТЫ

[Дата публикации: 17.10.2019, 13:57:30, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 15 қазанда Қарағанды индустриялық университетінде өскелең ұрпақ арасында адалдық пен парасаттылық құндылықтарын дәріптеу ,  сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру мақсатында 1-3 курс студенттері үшін  уни верситетттің еңбек ардагерлерінің қатысуымен«Адалдық сағаты» атты ақпараттық сағаты өткізілді.

Іс-шараның негізгі мақсаты сыбайлас жемқорлыққа қарсы көзқарасты қалыптастыру, сыбайлас жемқорлықтың кез -келген көріністеріне төзбеушілік жағдайын қалыптастыру, сондай-ақ студент жастардың адалдығын , өз іс-әрекеттері үшін жауапкершілігін, санасын және әлеуметтік белсенділігін тәрбиелеу болып табылады.

Бұл күні студенттер сыбайлас жемқорлық, оның салдары, сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру сияқты түрлі құбылыстар туралы толық ақпарат алды. Жастар қазақстандық қоғамның қоғамға қарсы проблемасына байланысты мәселелерді белсенді талқылап, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресте  жастар ең қозғаушы күш болып табылады деген қорытындыға келді. Сонымен қатар, кездесу сағаты  барысында студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес бойынша қабылданып жатқан мемлекеттік шаралардың тиімділігі туралы өз пікірлерін айтып, сыбайлас жемқорлық көріністерінің алдын алу бойынша өткізілген шаралардың маңыздылығын атап өтті.  Жастар бұл мәселенің әрбір қазақстандық ең алдымен өзінен бастау керек деп тұжырымдады.

ҚИУ баспасөз қызметі

Просмотров: 1  072