ҚМИУ жаңа оқу жылының бастау алды!

[Дата публикации: 03.09.2019, 16:42:09, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

3 қыркүйек күні Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде Конституция күні мен білім күніне арналған салтанатты жиын өтті. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың Альма-матері Қарағанды өңірінде тұратын студенттерге ғана емес, Қазақстанның барлық аймақтарынан келген студенттерге де өз есігін айқара ашты.

Салтанатты шараның құрметті қонақтары Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің серіктестері, құрметті ақсақалдар мен университет профессорлары болды.

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің ректоры Бақыт Ахатұлы Жаутиков құттықтау сөз сөйледі.

– Сіздерді Қазақстан Республикасының Конституциясы күнімен және Білім күнімен шын жүректен құттықтаймын. Біздің бірінші курс студенттеріміз-Түркістан, Қызылорда, Жамбыл, Алматы, Маңғыстау облыстары, Теміртау және облыстың барлық аудандарының ең үздік түлектері. Біз 4 жылдан кейін сіз білікті маман боласыз деп үміттенеміз,бірақ болашақ табыс тек сіздерге байланысты. Құрметті достар, мен сіздерге жақсы оқу мен табыс тілеймін, – деді ол бірінші курс студенті.

Конституция күніне орай біздің оқытушылар мен қызметкерлер қоғамдық-саяси өмірге белсенді қатысқаны және адал еңбегі үшін алғыс хаттармен марапатталды. Сонымен қатар, “Нұр Отан”партиясы қалалық филиалының Алғыс хаттарымен марапатталды.

Университет түлегі, оқу озаты, “Қазақстанның үздік студенті” атағының иегері Смайыл Арайлым құттықтау сөз сөйледі.

Студенттік жылдар – ең жарқын және есте қаларлық. Онда дәрістер мен семинарлар, ғылыми конференциялар мен спорттық жарыстар, жарқын іс-шаралар мен фестивальдер, конкурстар мен дебаттар болады. Барлық бірінші курс студенттеріне сәттілік және тамаша оқу тілейміз!

03.09.2019, 16:42:09, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар