Білім күнімен құттықтаймыз!

[Дата публикации: 02.09.2019, 15:00:53, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Құрметті профессорлар, оқытушылар, докторанттар, магистранттар мен студенттер! Сіздерді Білім күнімен құттықтаймыз!

Білім адам өмірінде үлкен рөл атқарады, ал жоғары білім жарқын, шығармашылық тұлға ретінде қалыптасуына көмектеседі.

Құрметті бірінші курс студенттері! Сіз еліміздің ең үздік ЖОО-ның, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың Альма-матерінің студенттері болдыңыз. Алда қызықты және мазмұнды студенттік өмір! Жақсы оқу тілейміз, біздің университеттің дәстүрлерін жалғастырушы болыңыздар.

Баршаңызға зор денсаулық, амандық және оптимизм тілейміз. Келе жатқан оқу жылы біз үшін жетістіктер, кәсіби және шығармашылық жеңістер жылы болсын.

02.09.2019, 15:00:53, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар