«Жаңа оқулықтарға-ұзақ өмір»

[Дата публикации: 20.09.2019, 15:02:25, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

2019 жылдың 19 қыркүйегінде кітапхананың оқу залында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенттері мен профессорлық-оқытушылар құрамы үшін “жаңа оқулықтарға – ұзақ өмір”атты ақпарат күні өтті.

Бұл күні барлық курс студенттері мен оқытушылары үшін кітапхана залына экскурсия жүргізілді, онда жаңа әдебиеттер туралы қызықты және қажетті ақпарат күтіп тұрды. Мұнда студенттерге жаңа оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдар ұсынылды. Барлығы 87 кітап атауы, 3 тілде: қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде. Бұл “Бастау”, “Эпиграф” баспаларының, ЖОО Ассоциациясының кітаптары және біздің университет оқытушыларының оқу –әдістемелік әдебиеті.

2019 жылдың шілде айында ҚМИУ “қазақ тіліндегі әлемнің 100 үздік оқулығы” бағдарламасы бойынша тағы 30 кітап түрін тегін алды (1260 дана). Ал өткен жылы біздің университет осы бағдарлама бойынша 17 атау алды (1485 дана).

Осы жоба аясында философия, әлеуметтану, психология, экономика, менеджмент, кәсіпкерлік, дінтану, лингвистика, мәдениеттану, антропология, журналистика және т. б. гуманитарлық пәндер бойынша үздік кітаптар қазақ тіліне аударылады.

Осы кітапханалық іс-шара ҚМИУ барлық факультеттерінің белгілі бір білім беру бағдарламасының профилі бойынша ақпараттық кластерді құруға бағытталған.

20.09.2019, 15:02:25, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар