[Дата публикации: 03.07.2019, 18:27:03, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

2019 жылдың 3 шілдесінде “Nur Otan” партиясының Қарағанды облыстық филиалында Астана күніне арналған салтанатты іс-шара өтті.

Осы іс-шара аясында “Нұр Отан”партиясының сайлау науқанына белсенді қатысқаны үшін ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың алғыс хатымен марапатталды. Марапатталғандардың ішінде ҚМИУ ректоры Б. А. Жаутиков та бар.

Біздің университет ұжымы ҚР Президенті сайлауына белсенді қатысып, еліміздің болашағы үшін жоғары саналылық пен жауапкершілік танытты.

Өткен президенттік сайлау біздің халқымыздың бірлік, тұрақтылық пен бейбітшілікті сақтаудың күші мен бірегей қабілетін көрсетті. Қазақстан халықаралық қоғамдастыққа президенттік билікті берудің бірегей тәжірибесін көрсетті.

03.07.2019, 18:27:03, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар