ҚМИУ жанындағы техника-экономикалық колледжінің студенттері баскетболдан өткен чемпионатта 1 орын алды

[Дата публикации: 04.05.2019, 08:56:19, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

29-30 сәуір аралығында Жеңіс күніне арналған Теміртау қаласының колледж студенттері арасында баскетболдан қала чемпионаты өтті. Іс-шараны “Теміртау қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі”ММ ұйымдастырды.

Жарысқа Теміртау қаласының барлық колледждерінен 6 команда қатысты. Ойыншылар жақсы спорттық дайындықтарын көрсетті. Барлық ойындар өте қызықты болды, жанкүйерлер белсенді, ал күрес табанды.

Осы чемпионаттың нәтижесі бойынша ҚМИУ техникалық-экономикалық колледжінің студенттері 1-ші орынға ие болды. Топ құрамында:

Тлемисов Данияр – МЧМ-16к тобы;

Келлер Иван – ВТИПО-16 тобы;

Голиков Виталий – СЗС-16 тобы;

Грищенко Данил – Т-18 тобы;

Бурляев Виталий – Т-18 тобы;

Волошидский Иван – Т-18 тобы.

Біздің студенттерді жеңістерімен құттықтаймыз, оларға алдағы уақытта табыс тілейміз!

04.05.2019, 08:56:19, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар