Хабарландыру!

[Дата публикации: 08.05.2019, 09:58:31, жариялауды: Әкімшілік]

Техникалық мамандықтардың 3 және 4 курс студенттерінің назарына! 14.05.2019 ж. сағат  10.00-да 1-225 ауд. «Sandvik Mining and Construction Kazakhstan LTD» ЖШС өкілдерімен кездесу өтеді.

SANDVIK – бұл металл өңдеуге арналған құрал-саймандар өндірісінде, тау-кен жұмыстары мен құрылысқа арналған жаңа материалдар, жабдықтар мен құрал-саймандар өндірісінің технологияларын әзірлеуде әлемдегі жетекші орынға ие жоғары технологиялық машина жасау компанияларының тобы. Топ құрамына кіретін компанияларда әлемнің 130 елінен 50 мыңға жуық қызметкер жұмыс істейді.

Егер сіз қызықты жұмыс алғыңыз келсе немесе өңдірістік тәжірбиеден өтгіңіз келсе, Сізді күтеміз!

08.05.2019, 09:58:31, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар