1 МАМЫР – ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫНЫҢ БІРЛІГІ КҮНІ

[Дата публикации: 02.05.2019, 10:51:53, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің профессор – оқытушылар құрамы, қызметкерлері мен белсенді студенттері 1 мамыр – Қазақстан халқының бірлігі Күніне орай шеруге қатысты.

Университет профессорлары, декандары, кафедра меңгерушілері, оқытушылар, оқу озаттары мен белсенділер жарқын безендірілген колоннада өтті.

Қазақстан халқының бірлігі күні біздің көпұлтты және көпэтникалық республикамыздың барлық азаматтары үшін ерекше маңызға ие.

1 мамыр қазақстандықтардың Ұлт пен діни наным-сенімге қарамастан, ынтымаққа, біздің ел тұрғындарының көп жылдық достығына деген ұмтылысын көрсетеді.

Сөзсіз, Қазақстан халқының бірлігі, Қазақстан Республикасының экономикалық, саяси және халықаралық табыстарының негізі болып табылады!!!!

02.05.2019, 10:51:53, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар