Нұра ауданы мектептерінің түлектері ҚМИУ-де болды

[Дата публикации: 05.04.2019, 19:23:41, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

2019 жылы 5 сәуірде Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетіне Нұра ауданы мектептерінің түлектері келді: «Тірек мектебі (ресурстық орталығы) «Мұташ Сүлейменовтың атындағы жалпы білім беретін мектеп» Кертінді кентінің және оған жақын орналасқан мектептер. Кертінді к. мектебі біздің университеттің қамқорлығындағы мектебі болып табылады, бізді өткен жалдың мамыр айында жасалған ынтымақтастық туралы меморандум байланыстырады.

Болашақ мамандықты таңдау шеңберінде ҚМИУ ішінде және Теміртау қаласынды оқушылар үшін экскурсия өткізілді. Университеттің зертханаларымен, мұражайымен танысты, ҚМИУ студенттері тұратын жатақханаға барды. Экскурсия барысында мектеп түлектері белгілі бір мамандықтың ерекшеліктерін біліп, ішінара студенттік өмір ахуалына кірді. Біздің қонақтар көрермендер ретінде “ҚМИУ Аруы-2019” байқауына қатысып, біздің студенттеріміздің таланттарын көріп, жоғары оқу орнының шығармашылық студияларымен танысты. Мектеп оқушыларының алған әсерлері көп, сондықтан олар білім алу үшін біздің университетті таңдағанына сенімділікпен жауап берді.

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті барлық ниет білдірушілер үшін ашық және сапалы және сұранысқа ие білім алуды ұсынады.

05.04.2019, 19:23:41, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар