«БОЛАШАҚ МАМАНДЫҚТЫ ТАҢДАУ»

[Дата публикации: 26.04.2019, 12:34:09, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті түлектердің кәсіби бағдары аясында облыстың ауыл мектептерімен ынтымақтастықты жалғастыруда.

Жақында біздің университетке Бұқар Жырау ауданы Ростовка орта мектебінің түлектері келді. Университетке бару барысында балалар ЖОО тарихымен танысып, зертханаларға барып, Оқытушылар мен студенттермен әңгімелесті.

Бұл кездесулер мектеп бітірушілеріне болашақ мамандықты тандауға, нақты мамандықтың мүмкіндіктерін білу және студенттік өмірдің атмосферасына ену.

Қарағанды мемлекеттік индустриалды университеті барлық білдірушілер үшін әрдайым ащық және жоғары сапалы қажетті білім алуды ұсынады.

26.04.2019, 12:34:09, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар