Белсенді жастар үшін көшбасшылық тренинг

[Дата публикации: 18.03.2019, 08:57:32, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылдың 16 наурызында Теміртау қаласының «Әлем» БЖО-да «Теміртау қ. Жастар ресурстық орталығы» КММ қолдауымен жастарға, колледжер мен ЖОО студенттеріне арналған семинар-практикумдар курсы ұйымдастырылды.

Курс спикері – Аникина Людмила Николаевна.

Колледж және жоғары оқу орындарының студенттері үшін семинар практикумдардың сериясы келесі мүмкіндіктер береді:

• Жастардың тұрғылықты, оқу, жұмыс, демалыс орны бойынша атқарушы билік органдары қызметінің тәжірбиесі;
  • Жастар қоғамдастығымен қызығушылықтары бойынша жұмыс істеу дағдыларын (кәсіби, шығармашылық, спорттық) алу үшін платформа жасайтын жастармен жұмыс жөніндегі мекемелердің қызмет ету мәселелерін білу;
  • Жастар саласындағы бейәлеуметтік құбылыстардың алдын алу негіздері; жас отбасыларды қолдау бойынша кешенді шараларды іске асыру тәсілдері; жастардың бейресми топтарымен, балалар мен жастардың қоғамдық бірлестіктерімен өзара іс-қимыл жасау дағдылары және т.б.

Оқыту тренингтеріне белсенді студенттер: Зиядова Айтадж, Епанешникова Настя, Жиренчина Жансая қатысты.

ГИУ

18.03.2019, 08:57:32, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар