“ЖЕЛЕЗНОРОЖДЕННЫЕ” ҚМИУ КТК ҚҰРАМА КОМАНДАСЫ ЕРТІС ЛИГАСЫНЫҢ 1 МАУСЫМЫНА ШЫҚТЫ

[Дата публикации: 19.02.2019, 10:14:33, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 17 ақпанда Павлодар қаласындағы Естай атындағы мәдениет сарайында “Ертіс” аймақтық КВН лигасының фестивалі өтті. Ойынға 10 қаладан 25-тен астам команда қатысты, олардың ішінде “Железнорожденные” КМИУ КТК құрама командасы болды.

“Ең үздік актер” (Нұғымаров Қалим) және “КВН фестивалінің мистері”- екі номинациямен марапатталды.

ҚМИУ “Железнорожденные” КВН құрама командасы халықаралық “Ертіс”КВН одағының ресми лигасында өтті. Көрермендер біздің командамыздың қызықты, күлкілі және ұшқын әзілдерімен шын жүректен күлді.

Біздің университеттің ең көңілді және тапқыр балаларын құттықтаймыз және ойында шығармашылық табыс, үлкен сахнадағы керемет жеңіс тілейміз.

19.02.2019, 10:14:33, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар