ҚМИУ Жайдарман құрамасы Сочидегі 30 – шы халықаралық фестивальда тамаша нәтиже көрсетті!

[Дата публикации: 18.01.2019, 22:51:27, жариялауды: Әкімшілік]

Сочидегі КВН-ның көптен күткен дебюті өтті, онда біздің Квнщиктер тамаша нәтиже көрсетті: қазылар алқасы олардың өнерін бағалады және жоғары ұпай берді! Бұл мүмкіндік 600 команда арасында Орталық лиганың ойындарына қатысуға мүмкіншілік береді.

Өңірлік ешкімге белгісіз команда үшін – бұл өте жарқын нәтиже. Тәжірибелі жайдарманшылардың айтуынша, бұл орасан зор жетістік!

Сочи фестивалінің сахнасында өнер көрсетпес бұрын біздің студенттер атақты жайдарманшылардың мастер-класстарына қатысып, КВН тусовкаларының, репетициялардың, толқулардың ұмытылмас атмосферасына үңілді.

Төрешілер біздің жайдарманшылардың ерекше әзілдерін, ойыншылардың реңін және көпұлтты екенін атап өтті (біздің командада 3 корей, 3 қазақ, 1 орыс). Әсіресе біздің егіздеріміз: Дарина мен Мәдина Накуповалар есте қалды.

Алдағы уақытта біздің студеттенр Орталық лигада ойнайтын болады! Біз оларға жеңіс пен табыс тілейміз!