Хабарландыру!

[Дата публикации: 24.01.2019, 17:12:41, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды ​​мемлекеттік индустриалық университеті 2019-2020 оқу жылының күзгі семестріне академиялық ұтқырлық аясында студенттер арасында шетелде оқуға құжаттарды қабылдау туралы хабарлайды.

Конкурсқа 1 және 2 курс студенттері қатыса алады

Талапкерлерді іріктеудің негізгі талаптары және міндетті талаптар:

• Қазақстан Республикасы азаматының паспорты (нотариуспен расталған түстік көшірме);
  • ағылшын тілін білу деңгейін растайтын халықаралық деңгейде мойындалған сертификат (егер сізде IELTS 5.0 немесе одан жоғары, TOEFL 35-44 немесе одан жоғары)

Барлық сұрақтар бойынша Н-210 кабинет, Халықаралық ынтымақтастық департаментіне хабарласуларынызға болады. Телефон: 8 (7213) 92-05-94

24.01.2019, 17:12:41, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар