Қарағанды қаласының Достық үйінде Қазақстан халқы Ассамблеясының ғылыми-сараптамалық тобы АНК кафедрасының меңгерушісі Жанабергенова Д.К. қатысуымен 2018 ж. қорытындысына арналған отырысы өтті.

[Дата публикации: 29.01.2019, 09:10:33, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 23 қантарда Қарағанды қаласының Достық уйінде Қазақстан халқы Ассамблеясының ғылыми-сараптамалық тобы АНК кафедрасының меңгерушісі Жанабергенова Д.К. қатысуымен отырыс өтті.

Отырыстың модераторы Қарағанды облысы ҚХА ҒСТ-ның төрағасы Вилен Борисович Молотов-Лучанский 2018 ж. жұмыс қорытындысын шығарды, сондай-ақ 2019 ж. жоспарлары мен жұмыс бағыттарын айтты.

Сессияның күн тәртібінде 2019 ж. ҒСТ-на арналған жұмыс бағыттары талқыланды:

– ҚР Президенті Н.Ә. назарбаевтың жолдауы «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»;

– Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Президенттің бес әлеуметтік бастамалары» атты халыққа үндеуі;

– Мемлекет басшысынң «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы;

– Мемлекет басшысының «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласы;

– Қазақстан халқы Ассамблеясының «Қазақтану» ғылыми-білім беру жобасын іске асыру;

– Әлеуметтік зерттеулер жүргізу: «Студенттердің өңірдегі құндылықты бағдарлау».

Кездесу барысында 2019 ж. Қарағанды обылысы Қазақстан халқы Ассамблеясынның ғылыми-сараптамалық тобының құрамын және жоспарын бекіту туралы сөз болды.

29.01.2019, 09:10:33, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар