ҚМИУ СТУДЕНТТЕРІ ЭКСПОНАТТАРДЫҢ БІРЕГЕЙ КӨРМЕСІНЕ ҚАТЫСТЫ

[Дата публикации: 14.12.2018, 19:28:25, жариялауды: Әкімшілік]

2018 жылдың 14 желтоқсанында біздің университет студенттері Теміртау қаласының Тұңғыш Президентінің тарихи – мәдени орталығына сыйға тартқан бірегей экспонаттар көрмесіне барды.

Олардың арасында жаңа экспонат  Елбасының жұмыс сапарларына арналған арнайы тапсырыс бойынша жасалған “Мерседес Бенц S600L” автокөлігі бірі.

Көрме жұмысы Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне анралған. Көрменің ашылуына Теміртау қаласының әкімі Г. А. Әшімов, Мемлекет басшысының серіктестері, еңбек ардагерлері, қаланың ТЖ қызметкерлері және қаламыздың оқу орындарының студенттері қатысты.
Бұдан басқа, көрменің шеңберінде, мұражай алған басқа да жаңа экспонаттармен таныса алады.

14.12.2018, 19:28:25, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар