ҚМИУ  СТУДЕНТТЕРІ ӘЙГІЛІ ҚАЗАҚ КОМПОЗИТОРЫ Ш.ҚАЛДААҒОВТЫҢ «АРЫС ЖАҒАСЫНДА» ӘНІНІҢ ЛАТЫН ЖАЗУЫНДА КАРАОКЕ ОРЫНДАДЫ

[Дата публикации: 14.12.2018, 18:43:26, жариялауды: Әкімшілік]

“Рухани жаңғыру” бағдарламасын жүзеге асыру бойынша іс-шаралар жоспарын жүзеге асыру аясында 2018 жылдың 7 желтоқсанында “қазақ, орыс және шет тілдері” кафедрасының оқытушылары ҚМИУ студенттерімен бірлесіп “Караоке на латинице”флеш-моб акциясын өткізді.
Танымал қазақ композиторы Ш.Қалдаяқовтың «Арыс жағасында» әні орындалды, сонымен бірге, әрқайсысына таныс сөздерді, бірақ ерекше мәтіндік сүйемелдеуімен латын әріптері бойынша электрондық тақтасының экранында жазылған.

“Караоке бәрін ұнатады, сондықтан көп адам тілді үйренуде бұл оған үйренудің тиімді әдістерінің бірі, – деп түсіндірді КРИЯ кафедра оқытушысы Мырзаханова Айнұр Темірболатқызы, – ең болмағанда оқу Заңын біле тұра, кез келген тілде ұйернуге болады”.

Караокемен адамдарға латын қарпінде оқуды үйрену оңай Бұл көрнекі жаттығу және одан нәтиже бар.

14.12.2018, 18:43:26, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар