ҚМИУ ЕУРОПАНЫҢ ЕҢ ІРІ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫМЕН ЫНТЫМАҚТАСТЫҚ ТУРАЛЫ ШАРТҚА ҚОЛ ҚОЙДЫ

[Дата публикации: 19.12.2018, 18:28:31, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстандық делегацияның Италияға сапары аясында бүгін, 19 желтоқсанда Milano University-мен келісімге қол қойылды. Бұл біздің университет қоржынында итальяндық жоғары оқу орындарымен 3 шарт.
13 желтоқсаннан бастап қазақстандық университеттердің ректорлары Қазақстандағы Erasmus+ Ұлттық кеңсесінің өкілі Шайзада Тасболатовамен бірге итальяндық университеттердің қызметімен танысып жатыр.
Милан мемлекеттік университеті – Миландағы және Ломбардиядағы ең ірі мемлекеттік университет және Еуропадағы ең үздік университеттердің бірі, оның басты ғимараты Милан Герцогы Франческо Сфорзаның салған бұрынғы Ca ‘Granda-де орналасқан.
Еуропалық зерттеу университеттерінің лигасындағы жалғыз итальяндық университет. Милан университеті Италиядағы ең үздік университеттердің бірі болып табылады, елдің әлеуметтік-экономикалық дамуы үшін маңызды және көрнекті бітірушілерді, соның ішінде: бірнеше рет Италияның премьер-министрі Сильвио Берлускони мен Грецияның президенті Карлос Папульяс.
Бүгінгі күні университетте 137 бакалавриат пен магистратураға қабылданған 65 мыңға жуық студент білім алуда.
Университеттің сипаттамалары – оқытудың көпсалалы сипаты және әр түрлі ғылыми бағдарламалар. Университеттің бөлімдері Миланның орталығында және қазіргі заманғы ғимаратта орналасқан маңызды тарихи ғимараттарда орналасқан. Милан университетінің зерттеу жұмыстары, жарияланымдары көптеген ғылыми-зерттеу орталықтары сияқты ғылыми құндылық болып табылады.

19.12.2018, 18:28:31, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар