ҚМИУ ЕКІ СТУДЕНТІ “ҚАЗАҚСТАННЫҢ ҮЗДІК СТУДЕНТІ – 2018” БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗЫ АТАНДЫ!

[Дата публикации: 14.12.2018, 19:33:45, жариялауды: Әкімшілік]

Жыл сайын біздің елімізде “келісім көпірі” Қоғамдық Қоры ұйымдастырған “Жылдың үздік студенті”республикалық байқауы өткізіледі. Оған Қазақстанның барлық жоғары оқу орындарының жүздеген үздік студенттері қатысты. Байқауға студенттер өз портфолиосын оқу және қоғамдық қызметтегі жетістіктерімен ұсынады.

Биыл «Үздік студент-2018» байқауының жеңімпаздары мен иегерлерінің бірі университетіміздің ЭЭ -15к тобының студенттері Смайл Арайлым мен Батырбек Әлібек, олар «Жас Қыран» дарынды студенттердің кітабына енгізілді.

Арайлым мен Әлібекті лайықты марапатпен құттықтаймыз, үлкен жеңістер мен шығармашылық табыстар тілейміз!

Біздің студенттердің ата-аналарына ерекше алғыс білдіреміз!

14.12.2018, 19:33:45, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар