ҚМИУ СТУДЕНТІ ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ-ҰЛТ КӨШБАСШЫСЫ Н.Ә. Назарбаев ҚОРЫНЫҢ СТУДЕНТТІК ШӘКІРТАҚЫСЫН АЛУҒА АРНАЛҒАН РЕСПУБЛИКАЛЫҚ КОНКУРСТЫҢ ЖЕҢІМПАЗЫ АТАНДЫ

[Дата публикации: 20.11.2018, 18:21:44, жариялауды: Әкімшілік]

Экономика және құрылыс факультетінің студенті Силаева Татьяна Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н. Ә.Назарбаев Қорының студенттік шәкіртақысын алуға арналған республикалық конкурстың жеңімпазы атанды.

Татьяна “Үздік студент – 2017” атағының иегері, барлық қалалық, облыстық және республикалық іс-шаралардың белсенді қатысушысы.
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Қорының стипендиялары біздің еліміздегі студенттердің білім беру, ғылыми және шығармашылық қызметін насихаттау мақсатында құрылады.

Қатысушылар Қор стипендиаты Н. Назарбаевтың абыройына ие болғанға дейін елеулі конкурстық іріктеуден өтті. ҚР Тұңғыш Президенті Қорының стипендиясы-бұл тек жоғары үлгерімді ғана емес, сонымен қатар үлкен талпыныстар мен табыстарға деген күшті ынталандыру.

Конкурсқа Қазақстан Республикасының жоғары және орта арнаулы (өнер және мәдениет) оқу орындарының күндізгі оқу бөлімінің “үздік” оқитын, оқу орнының қоғамдық, ғылыми-зерттеу, мәдени-кәсіби және практикалық қызметіне белсенді түрде қатысатын студенттері қатыса алды.

Үміткерлер өздерінің жетістіктерін сертификаттармен, грамоталармен, баяндамалармен, жарияланымдармен, сөз сөйлеулермен және сыйлықтармен растауы қажет.

Конкурсқа грант және ақылы негізде оқитын студенттер тең жағдайда қатыса алады.

Байқау екі кезеңде өткізіледі:

1. Оқу орнының ішінде ұсыну үшін үздік студенттерді іріктеу.
  2. Республикалық турды Қор оқу орындары ұсынған және Конкурсқа жіберілген студенттер арасында өткізеді.

Марапаттау рәсімі 2018 жылғы 22 қарашада Алматы қаласы Тұран университетінде өтеді.

Біз жеңімпазды құттықтаймыз және ең биік шыңдарды бағындыруды тілейміз!

20.11.2018, 18:21:44, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар