АНК КАФЕДРАСЫНЫҢ МЕҢГЕРУШІСІ ЖАНАБЕРГЕНОВА Д. К. Қарағанды облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының отырысына белсенді қатысты

[Дата публикации: 30.11.2018, 10:20:29, жариялауды: Әкімшілік]

2018 жылдың 28 қарашасында Қарағанды ​​қаласында Қарағанды ​​облысының Қазақстан халқы Ассамблеясының отырысы өтті, онда Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Ұлы даладағы жеті қыры» атты мақаласында қойған міндеттерін және мақсаттарын жүзеге асыру мәселелері талқыланды.

Отырыс барысында ҚМИУ ҚХА кафедрасы меңгерушісінің м.а. Жанабергенова Динара Кеңесқызы “Бәсекеге қабілеттілік – табысқа жол” тақырыбында баяндама жасады. ҚХА отырысын “Тұлғатану”ғылыми-зерттеу орталығының директоры, Е. А. Бөкетов атындағы ҚарМУ доценті Бейсенбекова Нурсахан Ахметовна ашты.

Отырыс барысында Е. А. Букетов атындағы ҚарМУ профессорлары және “Қоғамдық келісім” КММ ғылыми-сараптамалық сүйемелдеу және әдістемелік қамтамасыз ету бөлімінің басшысы Д. Б. Малаев баяндама жасады.

Кездесу соңында кездесудің қатысушылары бірліктің, толеранттылықтың, елдің үйлесімділігі мен өркендеуінің идеясына бірауыздан сенім білдірді.Олар жаңа мақсаттарға қол жеткізу және Мемлекет басшысының «Ұлы даладағы жеті қыры» бағдарламасының мақаласындағы басымдықтарын орындау үшін көп жұмыстар атқарылып жатқанын және осы мақаланы насихаттауға және түсіндіруге бағытталған бірқатар шараларды белгіледі.

30.11.2018, 10:20:29, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар