Ұстаздар күні мерекесімен!

[Дата публикации: 05.10.2018, 18:22:08, жариялауды: Әкімшілік]

Құрметті  оқытушылар!

Сізді Ұстаздар күні мерекесімен шын жүректен құттықтаймын.  Қоғам мен адамзат алдындағы өлшеусіз еңбектеріңізді ескере отырып, Сіздерге өскелең ұрпақ тәрбиелеудегі өрелі жұмыстар және  мемлекеттің гүлденуі жолындағы абыройлы істеріңізге толымды табыс  тілеймін.

«Ұстаздық етпес жалықпас үйретуден балаға», – деген ұлы Абай бабамыз. Сіздер жас ұрпақтың санасына сыналай енгізетін тәлім – тәрбие, үлгі-өнеге өлшеусіз. Сіздер – жастардың болашағын айқындайсыздар, бүгін еккен дәндеріңіз ертеңгі жеңісті-жемісті күннің кепілі. Ұстаз болашақ азаматтарды ғана емес, бүкіл болашақ қоғамды қалыптастырады.

Қызығы мен қиындығы қатар жүретін ұстаздық жолдарыңыз тек өрлеу мен өсуге бастасын!

Ізгі ниетпен:

Б. Жаутиков