ЕРЕКШЕ ЭКСПОНАТТАРДЫҢ КӨШПЕЛІ КӨРМЕСІ

[Дата публикации: 18.09.2018, 18:12:30, жариялауды: Әкімшілік]

2018 жылы 19 мен 20 қыркүйек күндері «Рухани жаңғыру» кеңсесінің платформасында «Бірінші Президенттің  тарихи-мәдениет орталығы» КМКК өзара ынтымақтастық шеңберінде Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенттері және оқытушылары үшін ерекше экспонаттардың көшпелі көрмесін ұйымдастырды, осы көрме барысында  Ұлт Көшбасына әртүрлі жылдарда, әртүрлі елдердің делегациялары   тарту еткен сыйлықтар ұсынылды.

18.09.2018, 18:12:30, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар