Конституция күнімен!

[Дата публикации: 29.08.2018, 18:10:40, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің басшылығы және ұжымы Қазақстан Республикасының Конституция мерекесі және жаңа оқу жылымен шын жүректен құттықтайды!

Бұл мерекелер барлығымыз үшін өте маңызды, өйткені тәуелсіздік пен бостандық тарихи жетістіктердің ең жоғары құндылығы. Конституция тәуелсіз республикамыздың іргетасы және оның мәртебесінің халықаралық  деңгейдегі кепілдігі. Бүгінгі күні Қазақстан – әлемнің ең дамыған елдерінің бірі. Біздің еліміздің болашағы білім беру ұйымдары және жаңа технологиялардың дамуымен тікелей байланысты.

Зор денсаулық, байлық және мол табыс тілейміз. Біздің ортақ үйіміз Қазақстан – өркендей берсін!

29.08.2018, 18:10:40, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар