ҚМИУ командасы Жеңіс марафонына қатысты

[Дата публикации: 11.05.2018, 16:23:33, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Университеттің және ҚМИУ жанындағы Техника-экономикалық колледждің отыз студенті 10 мамыр күні «Жеңіс» марофонына қатысты. 2,5 км жүгіру жарысы Ұлы Отан соғысының 73 жылдық Жеңіс күніне арналды.

Марафон қалалық қорғаныс бөлімі маңындағы интернационалист-жауынгерлер ескерткішінен басталып гагарин алаңындағы Белгісіз солдат ескерткіші алдында аяқталды. Жарысқа 175 теміртаулықтар қатысты.

«ЕТжБҚ-16» тобының студенті Константин Галиулин 19-23 жастағы жастар арасында 1 орынды, ал «ЭЭ-17с» тобының студенті Алексей Устинов екінші орынды жеңіп алды.

Барлық топ бойынша жеңілпаздар сыйлықтар және дипломдармен марапатталды. Марапаттау шарасы ҚР Бірінші Президенті мұражайында салтанатты жағдайда жүзеге асырылды.