«Группа крови» финалда

[Дата публикации: 05.04.2018, 12:02:20, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

2017-2018 маусымының “Магнитка” ашық лигасының соңғы финалисті белгілі болды. Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде 4 сәуір күні КТК көктемгі Кубогы өтті.

“Аяулы ханымдар үшін!” тақырыбындағы ойында 7 команда қатысты.  Әзілдер, өздеріңіз байқағандай, тақырыпқа сәйкес болды. Әр команда шығуына бес минут берілді.

Нәтижесінде бірінші орынды “Группа крови” командасының балалары иеленді. Екінші орында – “Нестандартная” командасы, үшінші орында – “Сборная программистов УФФ”. “ПедаБоги” командасынан Зарина Нозимова үздік ойыншы деп танылды.

Көктемгі Кубок чемпионы чемпионат финалына шықты.

Ойын ұйымдастырушылары – Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті, Теміртау қ. Ашық лигасы, «АрселорМиттал Теміртау» АҚ «Нұр Отан» партиясының филиалы, «Жас Отан» ЖК Теміртау бөлімшесі және «Теміртау Жастар Клубы» ҚБ.

ҚМИУ Баспасөз қызметі