Сыйлықтармен, бәліштермен қонаққа

[Дата публикации: 06.03.2018, 15:29:06, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

5 наурыз күні ТМЖ-15қ тобының студенттері Теміртау балалар үйінің тәрбиеленушілері үшін қайырымдылық акциясын өткізді.

TMЖ-15Қ тобы студенттерінің балалармен достығы жақында басталды: бірнеше апта бұрын балалардың өз бастамасымен балалар үйіне қоңырау шалды және жақынырақ танысу мен достасуды шешіп, кездесу туралы келісті. Қонаққа келіп не жетіспейтінін және сыйлыққа не алғысы келетіні туралы білді.

Ал содан кейін ақша жинап, жуғыш зат, сусабын, дезодоранттар, шұлықтар және басқа да көптеген заттар сатып алды. 5 наурызда студенттер тек осы сыйлықтармен ғана келген жоқ – олар өздерімен бірге тағы өз қолдарымен пісірген бәліштерді ала келді. Сонымен қатар, ҚМИУ өкілдері концерттік нөмірлер мен спорттық ойындар дайындады.

ТМЖ-15Қ тобының студенттері айтқандай, бұл олардың балалар үйіне бірінші баруы, бірақ соңғы емес. Достық жалғасуда, жоспарлар аз емес. Балалар олардың көмекке мұқтаж жандарға көмектесу акциясына  қосылуға басқа топтарды шақырады.