Құрметті оқытушылар, қызметкерлер және студенттер!

[Дата публикации: 20.03.2018, 10:53:47, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Сіздерді Ұлыстың ұлы күні –

Наурыз мерекесімен шын жүректен құттықтайды!

Ғасырлар қойнауынан тамыр тартып, ата-бабаларымыздың салт-дәстүрлерінен негіз алған Наурыз мейрамы күні бүгінге дейін жасампаздық пен жаңғырудың белгісіндей болып келеді. Сол себепті, біз оны тұңғыш Президентіміз, Ұлт Көшбасшысы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың басшылығымен елімізде жүргізіліп жатқан жаңашыл реформалармен байланысты қол жеткізетін жаңа табыстарды күтетін мереке деп сеніммен айта аламыз.

Сізге зор денсаулық, қажымас қайрат, баянды ғұмыр, бақ-береке  тілейміз.

Наурыз мейрамы әрбір үйге қуаныш, бейбіт өмір, тыныштық және мол табыс әкелсін.

Қарағанды мемлекеттік

индустриялық университетінің ректоры                                                                           Б.  Жаутиков