Оқытушылар мен студенттер ҚМИУ өкілдері жазған оқу-әдістемелік әдебиеттер көрмесінің қатысушылары болды

[Дата публикации: 02.03.2018, 09:54:01, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

28 ақпанда бас ғимараттың бірінші қабатының дәлізінде көрме ұйымдастырған университет кітапханасының қызметкерлерінің күш-жігері бекер болған жоқ: оқу құралдарына қызығушылық танытқандар көп болды.

Жаңа оқулықтар көрмесінде 2017 жылы ҚМИУ баспаханасында шығарылған 50-ден астам әдебиет атаулары ұсынылды: оның ішінде 19 кітапшалар қазақ тілінде, 34 орыс тілінде жазылған.

Көрмеге келген көптеген оқытушылар мен студенттер жұмысқа қажетті кітапшалардың атауын жазып алды,  ал кейбіреулер қажетті әдебиеттерді кітапханадан бірден алды.