“Магнитка” лигасының КТК кубок көшбасшылары анықталды

[Дата публикации: 02.03.2018, 09:40:45, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

28 ақпанда Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің сахнасында “Магнитка” лигасының КТК кубогында 16 көңілді және тапқыр ұлдар мен қыздар командалары кездесті.

Ойын «Нұр Отан» партиясының Күні мен алғыс айту Күнін мерекелеу аясында «Нұр Отан» партиясы филиалының және университет басшылығының қолдауымен өтті.

Ойын қорытындысы бойынша “ҚҚЭУ Құрама” командасы (Қарағанды қ.) көшбасшы болды. Екінші орында – Теміртау медициналық колледжінің «Группа крови», үшінші орында – сахна иесі «ҚМИУ құрамасы».

«Үздік ойыншы» номинациясы «Нестандартная» командасының қатысушысы Меней Ерқанатқа берілді.

Теміртау қалалық мәслихатының хатшысы Алексей Ломакин жеңімпаздарға грамоталар, кубоктармен мен медальдарды табыстады.