[Дата публикации: 22.02.2018, 09:08:38, жариялауды: Әкімшілік]

2018 жылы 12-13 сәуір аралығында

Михайл Остроградский атындағы

Кременчук ұлттық университетімен (Украина)бірге өткізілетін

«Төртінші өнеркәсіптік революция әлеміндегі жастардың ғылыми шығармашылығы» атты

XLVIII Республикалық ғылыми-практикалық конференция

жұмысына қатысуға шақырады

АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА

Конференция мақсаты – білім, технология, техника, құрылыс, экономика, металлургия салаларындағы  ғылыми зерттеу мәселелерін талқылау. Сонымен бірге оларды ғылым мен практикада қолдануға арналған практикалық ұсыныстарды ұсыну.

КОНФЕРЕНЦИЯ ЖҰМЫСЫНЫҢ БАҒЫТТАРЫ:

1. «Металлургия және металтану саласын дамытудағы инновациялар» секциясы
  2. «Машинажасау технологиясының өзекті мәселелер» секциясы
  3. «Химия, химиялық технология және экология» секциясы
  4. «Жылуоэнергетика, электрэнергетика және өндірісті автоматтандыру» секциясы
  5. «Заманауи физика-математикалық ғылымдар және ақпараттық технологиялар» секциясы
  6. «Архитектура және құрылыс» секциясы
  7. «Әлемдік экономиканы жаһандандыру жағдайында Қазақстандағы бизнесті дамыту» секциясы
  8. «Қоғамдық сананы жаңғыртудағы әлеуметтік-гуманитарлық пәндер рөлі» секциясы
  9. «Филологиялық ғылымдар» секциясы

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ НЕГІЗГІ КҮНДЕРІ:

Өткізілетін күні:
2018 жылдың 12 сәуірі – конференцияға қатысушыларды тіркеу;

2018 жылдың 12-13 сәуірінде – конференция жұмысын ұйымдастыру және өткізу.

Өткізілетін орын:

101400, Қазақстан, Қарағанды облысы, Теміртау қ., Республика даңғылы, 30, Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті. Анықтама телефоны: +7 (7213) 92 05 94

КОНФЕРЕНЦИЯ ШАРТЫ:

Конференция жұмысына оқушылар, студенттер, магистранттар, докторанттар, жасы 35 жастан үлкен емес, жас ғалымдар қатыса алады. Конференцияның рәсми тілдері – қазақ, орыс, ағылшын. Конференция жұмысына конференция тақырыбына сәйкесті және фундаменталды және инженерлік ғылымдарға арналған өзекті теориялық және практикалық мәнді баяндама форматында рәсімделген аяқталған ғылыми-зерттеу жұмыстары қабылданады.

Конференция онлайн-трансляция түрінде өткізіледі. Бейнеконференция жұмысына қатысуға арналған өтінімді барлық оқу орындары 2017 жылдың 2 сәуіріне дейінгі мерзімде мына электронды мекен-жайға:  info@kgiu.kz жіберулері қажет.

«Төртінші өнеркәсіптік революция әлеміндегі жастардың ғылыми шығармашылығы» XLVIII Республикалық ғылыми-практикалық конференцияның өтуі туралы толық ақпаратты kgiu.kz сайтынан алуға болады.

XLVIII Республикалық ғылыми-практикалық конференция

жұмысына қатысуға арналған

ӨТІНІМ

Автордың (қосалқы авторлардың) тегі, аты-жөні