ҚМИУ-дің 5 студенті білім гранттарына ие болды

[Дата публикации: 26.02.2018, 16:07:40, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

2017-2018 оқу жылының қысқы емтихан сессиясы нәтижесінде жоғары білім алу үрдісінде босатылған бос білім гранттары бұрын ақылы негізде оқитын Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің бірнеше студентіне тағайындалды.

Бос білім грантын иеленушілер: Ақерке Нурланова және Жібек Абуова («Автоматтандыру және басқару-16к» тобы), Мақпал Берденбаева («Машина жасау-15к-2» тобы), Рамазан Мамыров («Электроэнергетика-16к» тобы) және Аян Шерметов («Құрылыс-16к» тобы).

Бұл маңызды іс-шарамен, тегін оқитын студенттерді ҚМИУ ректоры Б.А.Жәутіков құттықтады.

– Мен ҚМИУ-ға жақсы маман болу үшін түстім. Маған грант тағайындалғанын білгендегі көңіл-күйімді сөзбен жеткізу мүмкін емес, соншалықты қуандым – дейді Жібек Абуова. – Біздің университетіміздің басшылығына өте ризамын. Сенімін ақтауға тырысамын.

– Біздің мемлекет Басшысы бітірген университетте оқитынымды мақтан тұтамын деп, – әңгімеге Рамазан Мамыров қосылады. – Әрине, мен грантқа ие болғаныма қуаныштымын және университет ректоры өзі бізді құттықтады – бұл үлкен абырой.

– ҚМИУ-да оқу – бұл мейірбан студенттер, қайырымды оқытушылар, қамқор декандар мен олардың орынбасарлары. Мұнда оқу – бәрі бір-бірін жақсы біледі және бір үлкен бақытты отбасы өмір сүреді, – дейді Ақерке Нурланова. – Гранттың берілгені туралы білген сәттегі менің эмоцияларымды сөздермен жеткізе алмаймын. Қуанышымда шек жоқ! Енді мен одан да көп тырысамын.