Самый светлый праздник

[Дата публикации: 22.12.2017, 15:00:29, жариялауды: Әкімшілік]

22 желтоқсанда энергетиктер өздерінің кәсіби мерекесін атап өтуде, олар біздің үйімізге жылу мен жарық әкелетін адамдар. Бір кездері электр энергиясы адам өміріне еніп, нақты фурорды сезіндірді. Содан бері энергия күні – тікелей мағынада жылдағы ең жарқын мерекелердің бірі. Біздің өмірімізде энергетика маңыздылығын арттыру қиын, өйткені ол экономиканың барлық басқа салаларының өміршеңдігі және үйіміздегі жайлылық оған байланысты.

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің ұжымы осы мамандықтың өкілдерін шын жүректен құттықтайды! Қауіпсіз жұмыс, жоғары жетістіктер, мықты денсаулық, жақсылық, жеке бақыт пен жоғары жалақы тілейміз! Өмір көптеген идея – жарық шамдарын жарықтандарсын, көздегі от ешқашан сөнбесін, жасампаздық энергиясы жана берсін! Мереке құтты болсын!

22.12.2017, 15:00:29, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар