ҚМИУ ректорына «Еңбек сiңiрген энергетик» төсбелгісі табысталды

[Дата публикации: 15.12.2017, 12:21:53, жариялауды: Әкімшілік]

DSC04745

Теміртау қаласының әкімі Ғ.А.Әшімов Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған салтанатты жиында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің ректоры, техника ғылымдарының докторы, профессор Б.Жәутіковке Қазақстан Республикасы энергетика Министрлігінің «Еңбек сіңірген энергетик» төсбелгісін табыс етті.

ҚМИУ ұжымы шын жүректен Бахыт Ахатұлын құттықтайды, осы төсбелгі оған ерекше еңбегі үшін және елдің электрэнергетика саласын дамытуға қосқан жеке үлесі үшін табыс етілді.

ҚМИУ баспасөз-қызметі

DSC04746