Діни бірлестіктердің өкілдері – өзектілік туралы

[Дата публикации: 24.11.2017, 17:25:13, жариялауды: Әкімшілік]

IMG_874121 қараша күні ҚМИУ бірінші курс студенттерімен дінтанушылар – Теміртау қ. конфессияаралық қарым-қатынастарды зерттеу орталығының директоры Дәурен Қанаев және Қарағанды облысы дін істері басқармасының маманы Багыжан Жолбаев кездесті. Олардың сөйлеу тақырыбы: «Қасіретті діни ұйымдарға жалданудан қалай қорғануға болады?» . Бұл тақырып бүгінгі күні анағұрлым маңызды.

IMG_8757Ақпараттың басым бөлігі жастардың арасында діни экстремизмнің белсенді насихаттауының басым бөлігін құрайтын әлеуметтік желілер. Ұлдар мен қыздар әлеуметтік желілер арқылы өз пікірі мен сезімдерін білдіретінін, олардың өмірі өте ашық және белсенді екенін ескере отырып, сөйлеушілер ҚМИУ студенттеріне көптеген бағалы кеңестер берді. Дәурен Қанаев және Багыжан Жолбаев Теміртау жастарының өмірінен деструктивті діни ұйымдарға қалай тартылғаны туралы нақты мысалдар келтірді. Ал содан кейін студенттер осы тақырып бойынша өздерін қызықтарын сұрақтарды қойды және оларға толыққанды және сауатты жауаптар алды.

ҚМИУ баспасөз-қызметі

24.11.2017, 17:25:13, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар