«Магнитка» лигасының Күзгі кубок жеңімпаздары анықталды

[Дата публикации: 16.11.2017, 22:25:38, жариялауды: Әкімшілік]

15 қарашада Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің сахнасында Қарағанды мен Теміртаудың он алты үздік КВН командасы   кездесті. Сол ойыншылардың ішінде екі команда ҚМИУ. Ең көңілді және тапқырлар тапқыштықта тек жарысып қана қоймай, тура бір жыл бұрын өз жұмысын бастаған лиганы туған күнімен құттықтады.

Жарқылдаған әзілдер, көріністер, би мен әндер –  бұл күні көрермендердің шын жүректен көңілін көтерді. Теміртаудың танымал адамдарынан құралған қазылар алқасында қиын жұмыс міндеті тұрды. Нәтижесінде орындар келесідей бөлінді:

1 – «Жайдарман» лигасының Теміртау құрамасы

2 – «Осындай әр түрлі» командасы (Қарағанды қ.)

3 – ҚМИУ құрамасы және «Қан тобы» командасы

Қазылар алқасының айтуынша, ең үздік әзіл-қалжың ҚМИУ “Железнорожденные”командасында болды. “Жайдарман”лигасы Теміртау құрамасынан Меней Ерқанат -Үздік ойыншы атанды.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

16.11.2017, 22:25:38, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар