ҚАРАҒАНДЫ МЕМЛЕКЕТТІК ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНІҢ ҚҰРМЕТТІ СТУДЕНТТЕРІ!

[Дата публикации: 27.10.2017, 19:31:22, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күні қарсаңында жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы жоғары мәдениетті деңгейді қалыптастыру мақсатында ЖОБАЛАР БАЙҚАУЫН жариялайды.

Осыған байланысты байқауға белсене қатысуға шақырамыз.

Дайын жұмыстарды 2017 жылдың 20 қараша күніне дейін студенттік топтар кураторына тапсыру керек.

Байқау талаптары және қатысуға арналған өтінім үлгісі www.kgiu.kz ҚМИУ сайтында орналастырылған.

ҚМИУ ЖІК

27.10.2017, 19:31:22, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар