Көшбасшылар семинары

[Дата публикации: 28.10.2017, 14:34:10, жариялауды: Әкімшілік]

IMG_2128 IMG_2235 IMG_2231

Қазан айының 24-25 күні Ақмола облысы “Discovery-Бурабай” лагерінде “Мәңгілік ел жастары – индустрияға!”-“Серпін” әлеуметтік жобасына қатысушы жастардың Республикалық көшбасшылар лагері өткен болатын. Осы шараға  университеттің Карибжан Мадияр мен  Тұрсынбек Сүндет қатысты. Шараны ұйымдастырушы “Халықаралық бағдарламалар орталығы” АҚ.

Шараның басты мақсаты-жоба аясында білім алып жатқан жас көшбасшылардың интелектуалдық және рухани көшбасшылық туын ұстаушыларға арнап оқыту пікірталас алаңын қалыптастыру. Жастардың мәдени кодын сәйкестендіру қоғамға қызмет пен сананы жаңғырту құндылықтарын нығайту, әлемдік әлеуметтік жауапкершілікті,жауапты белсенділікті, көшбасшылықты инновациялық ойлауды,жасампаздық пен кәсіпкерлік құзыреттілікті дамыту.

IMG_2238 IMG_2240 IMG_2102

28.10.2017, 14:34:10, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар