ҚМИУ ҚАЗАҚ ТІЛІНІҢ ЛАТЫН ӘЛИПБІНЕ КӨШУ МӘСЕЛЕСІН ТАЛҚЫЛАУҒА АРНАЛҒАН ДОМАЛАҚ ҮСТЕЛ ІС-ШАРАСЫ ӨТКІЗІЛДІ

[Дата публикации: 19.09.2017, 17:44:50, жариялауды: Әкімшілік]

2Мемлекетіміздің Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа көзқарас: қоғамдық санасы  жаңғырту» бағдарламалық мақаласында айтылған қазақ тілінің латын әлипбіне ауысуына арналған идеяны жүзеге асыру мақсатында, 2017 жылдың 18 қыркүйік күні Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің базасында «Теміртау қаласының білім бөлімі» ММ және «Теміртау қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ өкілдерінің қатысуымен тақырыптық домалақ үстел іс-шарасы өткізілді.

3Іс шара шеңберінде «Теміртау қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ жетекшісі Д.Н. Жунусова, соғыс және еңбек ардагерлер ұйымының төрағасы,  «Құрыш қала KZ» директоры – Ордабаев Б.К.; Аналар комитетінің төрайымы, фиолог – Абдуахитова Т.К.; №17 ЖОМ қазақ тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі– Жаксылык Н.А., №9 МЛ қазақ тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі– Алданыш Ж. баяндама жасады.

1Дөңгелек үстел іс-шарасы барысында барлық қатысушылар өздерінің ой-пікірлерін ортаға салды және сұрақтарына жауап алды. Іс-шараға қатысушылар қазақ тілінің латын әліпбіне ауысуын қолдайтындарын білдірді.

Іс-шара соңында Динара Нұртайқызы барлық қатысушыларға ризашылығын білдіріп, болашақта осы тақырып айналасында кең аумақты жұмыстарды жүзе асыру керектігін айтты.

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің

Баспасөз қызметі