Білім күнімен құттықтаймыз!

[Дата публикации: 01.09.2017, 16:33:25, жариялауды: Әкімшілік]

Құрметті оқытушылар, студенттер!

Сіздерді бүгінгі жарқын да қуанышты, айтулы мереке – Білім күнімен құттықтаймын! 1 қыркүйек барша халықтың дәстүрлі мерекесі!

Әлемдік өркениетке бет алған бүгінгі қазақ елінің болашағы білім мен тәрбие алауын жаққан білім беру мекемелерімен тікелей байланысты.

Тәуелсіз еліміздің болашақ иесі жас ұрпақтың бойында тұлғалық қасиеттерді ұштап, кәсіби шеберліктерін шыңдаған құрметті оқытушылардың да Елбасының Қазақстан халқына жолдауынан туындайтын білім сапасын арттырудағы игі бастамаларына педагогикалық ізденіс, жаңа серпін, шығармашылық табыс тілеймін!

Б. Жаутиков

ҚМИУ ректоры