УНИВЕРСИТЕТТІҢ ҮЙІРМЕЛЕРІ, КЛУБТАРЫ ЖӘНЕ СПОРТ СЕКЦИЯЛАРЫНА СТУДЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ БАСТАЛДЫ

[Дата публикации: 25.09.2017, 18:23:22, жариялауды: Әкімшілік]

кдм

Құрметті студенттер!

жастар ісі жөніндегі комитет белсенді студенттерді университеттің: «Не? Қайда? Қашан?» клубы, Пікір-талас клубы, «Қамқор» еріктілер орталығы, мәдени-бұқаралық сектор, «Студенттер Жаршысы» Баспасөз орталығы, Спортклуб секцияларына (футбол, баскетбол, волейбол, күрес, ауыр атлетика, үстел теннисі, шашка, шахмат, тоғыз-құмалақ), Көңілді тапқырлар клубына және «Альтаир» хореографиялық ансамблі  қатарына қабылдайды.

Анықтама телефондары: 8-747-581-92-32, 8-775-661-83-07

Жастар ісі жөніндегі комитет төрағасы – Карибжан Мадияр

Өзің армандаған ұжыммен кездесуге кел және

серіктестер командасымен биік асуларды бағындыр!

Ұйымдастыру жиыны жайлы ақпарат қосымша хабарланады.

25.09.2017, 18:23:22, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар