2018-2020 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН ГРАНТТЫ ЖӘНЕ БАҒДАРЛАМАЛЫҚ-МАҚСАТТЫ ҚАРЖЫЛАНДЫРУ БОЙЫНША ҒЫЛЫМИ ЗЕРТТЕУЛЕР БОЙЫНША ЖАРИЯЛАНҒАН КОНКУРСҚА ҚАТЫСТЫ ДАЙЫНДЫҚ ЖҰМЫСТАРЫ

[Дата публикации: 19.07.2017, 15:48:39, жариялауды: Әкімшілік]

Ғылым комитеті 2018-2020 жылдарға арналған грантты және бағдарламалық-мақсатты қаржыландыру бойынша ғылыми зерттеулерге конкурс жариялады. Қазіргі уақытта Қазақстан Республикасының Үкіметінің ғылымды дамытуға арналған 7 жаңа басымдылықты бағыттары бойынша жобасы мүдделі мемлекеттік органдарға келісу үшін ұсынылға, осы жоба қабылданғаннан кейін конкурс жарияланады.

Ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар және бағдарламаларды грантты қаржыландыруға арналған конкурсқа қатысуға арналған өтінімді дайындау 2 қосымшада келтірілген үлгі (01.08.2011ж. №891 Қазақстан Республикасының Үкіметінің Қаулысына сәйкес) бойынша дайындау қажет.

Өтінімнің соңғы үлгісі ғылыми және (не) ғылыми-техникалық қызметті (25.05.2011ж. №575 Қазақстан Республикасының Үкіметінің Қаулысына сәйкес) (әрі қарай – қаржыландыру Еережелері) базалық, грантты, бағдарлмалық-мақсатты қаржыландыруға арналған конкурстық құжат бойынша ұсынылады. Аталған басымдылықтар шеңберінде 7 жаңа басымдылықты бағыттары бекітілгеннен кейін қабылданады.

Сонымен қатар, грантты қаржыландыру бойынша барлық шығындар қаржыландыру Ережелерінің 25 бабы, бағдарламалық-мақсаты қаржыландыру Еежелерінің 53 бабына сәйкес рәсімделеді.

19.07.2017, 15:48:39, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар