KAZENERGY «LEARNING FOR LIFE» IX ЖАСТАР ФОРУМЫ

[Дата публикации: 14.07.2017, 22:44:59, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстандық KAZENERGY мұнай-газды және энергетикалық кешендер қауымдастығы профессорлы-оқытушылар құрамын және студенттерді KAZENERGY «Learning for Life» IX Жастар Форумына шақырады. Ол 2017 жылы 7-8 қыркүйік күндері Астана қ. ЭКСПО – 2017 көрмесі территориясында өтеді.

Жастар Форумының бағдарламасында  зияткерлік командалық байқау, жас қазақстандықтармен Talk Show байқауын, зиянткерлік турнирлер, белгілі қоғам қайтарткерлерімен шеберлік сыныбын өткізу жоспарланған.

Форум жұмысына қатысу үшін ресми сайта kazenergyforum.com (Жастар форумы парақшасы) тіркеуден өту қажет.

Жастар Форумына тіркелген қаысушылар, автоматты түрде  KAZENERGY XI Еуразиялық Форум қатысушысы болып тіркеледі.

Анықтама алуға арналған байланыс телефондары:  +7(7172)79-49-86, +7 7014633999, (d.melikhanova@kazenergy.com). Мелиханова Динара

XI Еуразиялық форум KAZENERGY  ttp://www.kazenergyforum.com/o-molodezhnom-forume

confer

14.07.2017, 22:44:59, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар