Үздік батыр ҚМИУ-да оқиды

[Дата публикации: 11.05.2016, 14:14:51, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Отан қорғаушылар күніне және Ұлы Жеңіске 71 жылына арналған, 6 мамыр күні тарихи – мәдениет орталығында “Батыр – 2016” байқауы өтті.Бұл байқауда колледж және ЖОО студенттері қатысты. Бас жүлдені ҚМИУ студенті Нұрғазы Абзалбек жеңіп алды.Бірінші орынды Батыр- 2016 байқауында медициналық колледж  студенті Қамбар Ермағанбетов жеңіп алды, екінші орынды, бірдей ұпай жинап, техникалық колледж студенті Жандос Әкім және индустриялды-техникалық колледж студенті Максим Николаев бөлісіп алды.

11.05.2016, 14:14:51, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар