Тәуелсіздікке 25-жыл: Қазақстанның даму жолы – тұрақтылық негізі және гүлденуі

[Дата публикации: 06.05.2016, 09:07:57, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Изображение 590 Изображение 070

(Translated by Kastruba Leonid, AiU-15)

ҚР-ның белгілі мемлекет қайраткері,  мемлекет басшысы, саяси ғылымдарының докторы Төлеутай Сүлейменов жұмыс сапарымен Қарағанды мемлекеттік индустриалды университетінде (КГИУ) болды.ҚР-ның Тәуелсіздігігің 25- жылдық мерейтойлық іс-шара  аясында,  , ол студенттер  алдында сөз сөйледі және оқытушылармен дәріс оқыды, 25 -жыл тәуелсіздік; даму жолы- тұрақтылық негізі және гулденуі аясында.Төлеутай Сүлейменов – бірінші ҚР-ның сыртқы істер министрі, дипломат, ҚР-ның және бірқатар елдердің төтенше және өкілетті  елшісі . Сонау 90-шы жылдары  біздің еліміз  үшін  ең  күрделі әлемдік державалармен халықаралық қатынасты орнату болды  . Тұрақты  дипломатиялық тәжірибесі бар , Сүлейменов бұл бағытта белсенді және жемісті еңбек етті.Қиындықтардың  қалыптасуы туралы, жас мемлекет туралы, оны дамытудың маңыздылығы туралы,  Қазақстан тарихы туралы, тәуелсіздік – бұл ең басты сый, деді Т. Сүлейменов  КГИУ студенттеріне және оқытушыларына   қоғамдық-саяси өмірге  белсенді қатысуға және барлық көшбасшыларға оқуға жан-жақты дамуға көп көңіл бөлу керек екенін айтты.