Сайлау өтті

[Дата публикации: 29.03.2016, 23:47:26, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

20 наурыз күні Қазақстан Парламенті мәжілісі мен Қазақстан Республикасы мәслихаттарына депутаттарды сайлау өткізілді. Теміртау халқы, оның ішінде студент жастар, сайлау күні белсенділік танытып, сайлау учаскелеріне барды.

Қарағанды мемлекеттік индустриалды университетінің ректоры М.К.Ибатов дауыс берудің нәтижесінде ең көп дауысқа ие болып, Қарағанды облыстық мәслихатының депутаты атанды. Ал шаруашылық істері жөніндегі проректор Г.Н.Мусин де көпшілік дауысқа ие болып, қалалық мәслихатқа депутат болып сайланды. Халық қалаулыларын шын жүректен құттықтаймыз және таңдаған істеріне сәттілік тілейміз!