[Дата публикации: 28.12.2015, 14:18:40, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

Сіздерді Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінде 2016 жылдың 19 ақпанында өтетін «Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары саласындағы ғылым мен білімнің өзекті мәселелері» атты ІV халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның жұмысына қатысуға шақырамыз.

Конференцияның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Конференцияға қатысу үшін өтініш және баяндама мәтіні (қосымша берілген талаптарға

сәйкес ресімделген)  және  конференцияны ұйымдастыру және баспа шығындарын өтеу үшін (3000 теңге) мөлшерінде тіркеу жарнасы ұсынылуы қажет. ТМД және РФ қатысушылары үшін төлем  төлем жүргізу кезіндегі  ХВҚ курсы бойынша жүзеге асырылады. Баяндамаларды 2016 жылдың 01 ақпанына дейін электронды нұсқада жіберу керек.

Конференция материалдарынан еңбек жинағы басып шығарылады.

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

28.12.2015, 14:18:40, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Халықаралық