«Конституциялық құрылыстың мәселелері және Ұлт Көшбасшысының рөлі» ҚАЗАҚСТАН ТАРИХШЫЛАРЫНЫҢ ІІІ ҰЛТТЫҚ КОНГРЕСІ

[Дата публикации: 14.09.2015, 15:30:49, жариялауды: Әкімшілік]

Құрметті әріптестер!

Сіздерді 2 қазанда 2015 жылы Астана қаласы Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің қарамағында (мекен-жайы: Астана қ. Қ. Сәтпаев көшесі, 2) өтетін «Конституциялық құрылыстың мәселелері және Ұлт Көшбасшысының рөлі» атты Қазақстан тарихшыларының ІІІ ұлттық конгрестің жұмысына қатысуға шақырамыз.

Конгреске қатысушыларды тіркеу – сағ. 9.00

Конгрес жұмысының басталуы – сағ. 10.00