«БІЛІМ БЕРУ ИННОВАЦИЯЛАРЫ: ІЗДЕНІС ЖӘНЕ ШЕШІМДЕР» ІІ Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

[Дата публикации: 18.09.2015, 17:31:46, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстан Республикасының Білім және Ғылым министрлігі

Ресей Федерациясының Білім және Ғылым министрлігі

Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық Білім Академиясы «Орал мемлекеттік педагогикалық университеті» Федералды мемлекеттік бюджеттік жоғарғы кәсіби білім беру мекемесі

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясы Ресей Федерациясының Білім және Ғылым министрлігі Орал мемлекеттік педагогикалық университетімен біріге 2015 жылғы 20 қарашасында «Білім беру инновациялары: ізденіс және шешімдер» атты ІІ-ші халықаралық конференциясын өткізеді.

Конференция мақсаты: білім берудегі инновация мәселелері бойынша зерттеушілер мен практиктердің диалогын өткізуге арналған халықаралық форум құру.

Конференцияның жұмыс тілдері – қазақ, орыс, ағылшын.

Толығырақ

18.09.2015, 17:31:46, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Халықаралық