«МЕТАЛЛУРГИЯДАҒЫ ҒЫЛЫМИ-ТЕХНИКАЛЫҚ ПРОГРЕСС»VIII ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ТӘЖІРИБЕЛІК КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

[Дата публикации: 02.06.2015, 09:44:15, жариялауды: Әкімшілік]

кгиу каз

2015 жылдың 23-24 қазанында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде Теміртау қ. «Металлургиядағы ғылыми-техникалық прогресс» атты VIII халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізіледі.

Зерттеушілік сипаттағы, ғылыми жаңалығы мен тәжірибелік мәні бар өзектілігі маңызды жұмыстар «Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің хабаршысы» республикалық ғылыми журналында жарияланады.

Толығырақ

02.06.2015, 09:44:15, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Халықаралық